Marka yönetimi ve PR

Marka yönetimi ve PR stratejileri

Çalışmalarınız ve emekleriniz ile bir marka oluşturdunuz ve değerini yitirmemesi için çaba sarf ediyorsunuz. Zamanla farklı çalışmalar ve reklam stratejileri uyguluyorsunuz ve yine olduğunuz yere mi dönüyorsunuz? Bu noktada artık faklı çalışmalar ve fikirleri değerlendirme ve destek alma zamanınız gelmiştir. Vereceğiniz kararla ya olduğunuz yerde kalacaksınız yada bir adım öne çıkacak veya lig değiştireceksiniz.


Medya danışmanlığı
Markanızı belli bir yere getirdiniz ancak bundan sonra atılan adımların boşa gitmemesi için planlı hareket etmeniz gerekir. Bu noktada medyanın gücünü kullanmalısınız. Markanız adına vermek istediğiniz mesajların doğru projelerle medyada yer alması için çalışmalar yapıyoruz. Kaynaklarınızı tamamen reklama değil yapacağınız aktivitelere yönlendirerek , toplum hafızasına daha kalıcı etki bırakmanızı sağlayabiliriz.


Algı yönetimi
Hedef kitlenizin analizini yapıyor, kültür ve değerlerinin belirliyoruz.Bu bilgiler iletişim stratejileri oluşturulması ve kurumun sunumunun bu analizlerle paralel stratejilerle yapılması için planlama yapıyoruz. Algıyı yönetemezseniz reklam boşa gidecektir.


Etkinlik yönetimi
Kurumunuz adına yapılacak etkinliklerin organizasyonunu üstleniyor, bunu medya yönetimi ile birlikte daha etkili ve güçlü vurguluyoruz. Akılda kalıcı fikirlerle zenginleştirilen aktiviteler, medyada daha kalıcı haberlerle desteklenerek hedef kitlenizin haberdar olması sağlanır


İtibar yönetimi
İşlerin yolunda gitmediği zamanlar, doğru kriz ve itibar yönetimi firmaları yok olmaktan kurtarır. Kaybolan itibarın yeniden inşaası ve rekabete hazırlanma süreci profesyonel destek gerektirir.Bu konuda hem strateji hemde prestij anlamında destek veriyor, kurumunuzun olaylardan daha hızlı sıyrılıp; olağan sürece geçişini hızlandırmaya yardımcı oluyoruz.


Kurumsal iletişim

Kurumsal kimlik araçlarınızı doğru ve başarılı hazırlasanız da, kurumsallarınızın hedef kitlenizle aranızda doğru kanallarla doğru mesajlar ulaştırması daha önemlidir.. Bunun için gündem ve sektör gerçeklerini de göz önünde bulundurarak, doğru iletişim stratejileri oluşturmalısınız. Markanız adına doğru adımlar atarak değerini ve bilinirliğini artırıyoruz.


Kurumsal yayın
Kurumunuz adına belirlenen iletişim stratejilerinin bir parçası olarak sizi diğerlerinden ayıran bir yayın sahibi olabilirsiniz. Zengin içerik ve görsellerle hazırlanacak yayın ile imajınız diğerlerine fark atacak bir atak yapacaktır.