Web Yazılım

Web siteleri internet üzerinde, serverlarda (sunucularda) çalışan programlar, yazılımlardır. Kullanıcıların kullandığı tüm fonksiyonlar ve özellikler, arka planda bir web yazılım tarafından sağlanır.

Sitenin görünümü, metinleri, grafikleri, resim ve animasyonları, diğer tüm görsel içerikler web tasarımını kapsar. Bunlar oluşturulurken, web yazılımları, diğer bir deyişle web programlama ile yapılır. HTML, XHTML, PHP, Javascript, AJAX, CSS gibi programlama dilleri ve bu dillerin birlikte çalıştığı MySQL gibi veritabanı platformaları ile dinamik sayfalar programlanır. Böylelikle yazılımın sunduğu fonksiyon ve özellikleri, birbirinden çok farklı, kişiye özel tasarımlar ile kullanıcıya sunabilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde iş dünyasının tüm ihtiyaçlarında artık web yazılımları kullanılmaktadır. Bu noktada yazılım geliştirme metodolojimiz ve teknolojimiz ile işinize hız katacak ve maliyet avantajı sağlayacak esnek çözümler üretmekteyiz.

Uzman programcılarımız ile web siteniz için en uygun yazılımları geliştirmekteyiz. Web yazılım, (Web Programlama) işinde PHP, Ajax, XML ve Javascript frameworkleri kullanmaktayız. Veritabanı teknolojisi olarak MySQL'den yararlanmaktayız. Web Programlama teknolojisiyle hem yönetilebilir web siteleri tasarlamakta hem de internet ya da intranet üzerinde çalışan özel yazılımlar ve projeler üretmekteyiz.

Yaptığımız yazılımlar ile işletmelerdeki verimliliği arttırıp kaybolan iş gücünü geri kazandırıyoruz.